کتابچه ی راهنمای کارآفرینی وایلی

هوش-مصنوعی
چین، قدرت نوظهور هوش مصنوعی
مهر 4, 1398
بیش از ۴۰۰ نکته اساسی در بازاریابی دیجیتال
بیش از ۴۰۰ نکته اساسی در بازاریابی دیجیتال
مهر 4, 1398

کارآفرینی-کتاب کارآفرینی-ایبوک-کتاب دیجیتال-ebook-مانی شجاعی-کتاب

میانگین زمان مطالعه: 2 دقیقه

هرچند تعاریف ارائه‌شده برای کارآفرینی متفاوت هستند اما کمتر کسی اهمیت آن را در ایجاد تغییرهای مثبت در دنیا به چالش می‌کشد. درنتیجه جای تعجب نیست اگر رشته‌ی کارآفرینی به طیف گسترده‌ایی از دیگر رشته‌های دانشگاهی نفوذ کرده باشد. تا آنجایی که مطالعات کارآفرینی به جزءِ جدایی‌ناپذیری از رشته‌های اقتصاد، مدیریت و دیگر مطالعات کسب‌وکار تبدیل‌شده است و اخیراً، درزمینهٔ ی روانشناسی نیز توجه به این رشته افزایش‌یافته است.

بااین‌حال، علی‌رغم میزان مطالعات فرا رشته‌ای و همکاری‌ها حول این رشته، هنوز فرصت‌ها و پتانسیل‌های زیادی برای استفاده از آن وجود دارند. پیش رفتن به سمت دنیای بدون مرز و تغییرات تکنولوژی تمام جنبه‌های زندگی را تحت تأثیر قرار می‌دهند و کارآفرینی عموماً به‌عنوان عامل پیش برنده‌ی این تغییرات دیده می‌شود. درواقع تأثیر کارآفرینی در خیلی از سطوح شخصی، سازمانی، منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی محسوس است. دریافت یک درک عمیق‌تر از پدیده‌ی کارآفرینی بدون شک دارای اهمیت بنیادین در کسب‌وکار، دولت‌ها و در کل در تمام جامعه، است. بنابر همین اصل، هدف این کتابچه راهنما ارائه‌ی یک دیدگاه کلی از تحقیقات آکادمیک در این رشته است. این کتاب شامل فصل‌هایی در مورد محققان پیش‌گام در این رشته است که یک پیش‌زمینه‌ی جامع برای تبادل اطلاعات در حیطه‌ی کارآفرینی را در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

این کتابچه، تلاشی است برای ارائه‌ی آخرین یافته‌ها درزمینه‌های مورد تمرکز در این رشته: اشخاص، گروه‌ها و سازمان‌های مرتبط با رشته‌ی کارآفرینی و تأثیرات منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی. درنتیجه، این کتابچه در تلاش است تا اهمیت کارآفرینی را به‌عنوان یک‌رشته‌ی تحقیقاتی نشان دهد و دانسته‌ها و ندانسته‌های آن را در معرض توجه قرار دهد تا به این وسیله الهام‌بخش و راهنمای تحقیقات آینده در این زمینه باشد.

بخوانید  تعاریف کارآفرین و کارآفرینی

این کتابچه از چهار قسمت تشکیل‌شده است که هرکدام نگاهی منحصربه‌فرد و متفاوت با دیگر قسمت‌ها به معقوله‌ی کارآفرینی دارد: روانشناسی کارآفرینی، سازمان: کارآفرینی شرکتی و گروه‌های کارآفرینی و کارآفرینی ملی و بین‌المللی.

با بهره‌گیری از همکاری نزدیک به چهل نفر از متخصصان، این کتاب برای محققان و دانشجویانی نوشته‌شده است که به زمینه‌ی کارآفرینی علاقه دارند.

این کتابچه همچنین می‌تواند موردتوجه مخاطبان رشته‌های مرتبط مثل روانشناسی، استراتژی کسب‌وکار، امور مالی و سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر، رفتار سازمانی و اقتصاد قرار گیرد.

 

 

 

شما می توانید فایل PDF کامل این کتاب را پس از ثبت نام یا ورود دریافت نمایید

[restrict]

دریافت PDF کامل این کتاب

دانلود PDF

[/restrict]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.