کارهای کلاسی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

با سلام خدمت شما دوست، همکار و دانشجوی گرامی

ابتدا درباره اهمیت تحقیق در امر یادگیری فردی باید مطالبی را اعلام کنم، هرچند که به طور یقین این موضوع، مطلب آشکاری است و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست. در رشته مدیریت متأسفانه کارگاه یا تکنولوژی های شبیه سازی وجود ندارند و یا در ابتدای راه خویش هستند زیرا که محیط پویا است به واسطه حضور انسان و رفتار پیچیده وی. بنابراین مطالعه دقیق و تحقیق راهی است تا شما را با محیط به نسبت واقعی بیشتر آشنا سازد. حال باید گفت که در دنیای امروزی که منابع صحیح و غلط بسیاری برای تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات وجود دارد، انتخاب راه و روش صحیح برای رسیدن به هدف تحقیق، مطمئناً موضوع بسیار مهمی است. از این رو همان طور که در فایل های مربوطه اشاره شده است، تمامی مطالب پژوهشی به واسطه هماهنگی با اینجانب برای شما ارسال می گردد و از شما خواهشمندم تا با همت گماریدن بر مطالعه مطالب ارسالی کاری دقیق و علمی در شأن دانشجوی کارآزموده ارائه نمایید. در نهایت باید اشاره کنم که امتحان نهایی از دید اینجانب بسیار بیهوده بوده و امری ساده لوحانه در جهت شناسایی آموخته های وزین شما عزیزان است، در طرفی دیگر کار کلاسی و پروژه های دانشجویی سطح مطالعات و دانش شما را به ما نشان خواهد داد از این رو از شما دوستانه نه در مقام استاد، خواستارم که به انجام پروژه های دانشجویی در طول ترم اقدام نمایید زیرا که تا ۸ نمره از نمره پایان ترم را می توانید از این منبع دریافت کنید.

و همچنین از شما دانشجویان و دانش آموختگان گرامی خواهشمندم پروژه های کلاسی خود را در حد امکان در قالبی یکسان با پروژه های دیگر ارائه نمایید جهت سهولت می توانید قالب پاورپوینت پیشنهادی را از لینک زیر دریافت نمایید.

توجه: جهت اطلاع از جزییات آماده‌سازی یک پاورپوینت استاندارد، مواردی که در پاورپوینت زیر ذکر شده است را مطالعه و رعایت بفرمایید.

با تشکر مانی شجاعی

 

[maxbutton id=”2″ url=”https://mshojaie.com/wp-content/uploads/2019/05/قالب-پاور-کار-کلاسی.pptx” ]

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”-1″ style=”lazy” show_filter=”yes” element_width=”3″ item=”3570″ grid_id=”vc_gid:1570117260065-a838d56b-e9f3-4″ taxonomies=”488, 489″ filter_source=”category” exclude_filter=”487″][/vc_column][/vc_row]