کارآفرینی در بخش عمومی

شروع کسب و کار با راهنمای PMI
شروع کسب و کار با راهنمای PMI
تیر 18, 1398
نوآوری-حاکمیت نوآوری-اقتصاد باز-کارآفرینی-کسب و کار-مانی شجاعی
نوآوری برای توسعه اقتصادی
تیر 18, 1398

کارآفرینی-کارآفرینی عمومی-کارآفرینی دولت-کتاب-ebook-مانی شجاعیمیانگین زمان مطالعه: 2 دقیقه

این کتاب نشان‌دهنده تکامل تفکر ما در مورد ابعاد کارآفرینی و در زمینۀ نقش دولت در فن‌آوری و سیاست نوآوری و کارآفرینی دولتی است. همان‌طور که در فصل اول اشاره‌شده است، سفر ما به این مسیر می‌تواند به انتشار تلاش مشترک ما در سال ۱۹۹۲ یعنی نقش دولت در نوآوری برگردد. از آن به بعد، همکاران ما در دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو، همراه با همکاران مجازی ما در مؤسسات دیگر، ما را تشویق کرده‌اند تا به توسعه تم‌های مربوطه ادامه دهیم و راهنمایی‌های مفیدی ارائه دهیم و ما به این خاطر از آن‌ها بسیار سپاسگزاریم.

برای دستیابی به این هدف، ما از نظرات و پیشنهادات بسیاری از محققان بهره بردیم و به خاطر اینکه با استفاده از این نظرات ایده‌هایی در کنفرانس‌هایی که تحت حمایت مالی سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)، سازمان همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوس آرام (APEC)، سازمان ملل و آکادمی‌های ملی ایالات‌متحده بود ارائه دادیم بسیار سپاسگزاریم. ما به‌خصوص از شرکت‌کنندگان کنفرانس‌های متعدد که برای آگاهی از کارآفرینی بخش عمومی در این کنفرانس‌ها شرکت داشتند تشکر می‌کنیم. این کنفرانس‌ها عبارتند از: کنفرانس مشترک سال ۲۰۱۰ در هلسینکی که توسط کمسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای اروپا (UNECE) و وزارت کار و اقتصاد و امور خارجه و امور مالی فنلاند حمایت می‌شود، کنفرانس سالانه انجمن پیشرفت علمی آمریکا (AAAS) در واشنگتن دی سی؛ کنفرانس UNECE 2013 در مورد نوآوری در بخش عمومی در ژنو؛ و اخیراً، کنفرانس ۲۰۱۴ در مورد کارآفرینی، دینامیک اشتغال و بهره‌وری در OECD.

تری وان، مدیر سابق اقتصاد در انتشارات دانشگاه آکسفورد و اسکات پریز، سردبیر فعلی اقتصاد آکسفورد، برای نوشتن و تهیه این کتاب بسیار از ما حمایت کردند و به این خاطر از ایشان سپاسگزاریم. درنهایت، همسران ما، پگی و کارول، این پروژه را با عشق و صبر و تحمل خود حمایت کرده‌اند و ازاین‌رو قلبا از آن‌ها سپاسگزاریم.

بخوانید  آشنایی با اسناد بازرگانی بین الملل

 

 

شما می توانید فایل PDF این کتاب را پس از ثبت نام یا ورود دریافت نمایید

[restrict]

دریافت PDF کتاب

دانلود PDF

[/restrict]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.