مقدمه‎ای بر کتاب مدیریت کلان داده‎ها

تأثیر مدیریت دانش، نوآوری و فناوری
تأثیر مدیریت دانش، نوآوری و فناوری
خرداد 21, 1398

کتاب-ebook-کلان داده-مدیریت-مانی شجاعی-کارآفرینی

میانگین زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیریت و پردازش کلان داده‌‌ها که توسط لی، جیانگ و زومایا ویرایش شده است، کتابی پیشرفته، با طیف گسترده‌ای از مضامین موضوعی، در زمینه کلان داده‌ها است. این کتاب بسیاری از مسائل مربوط به این موضوع مهیج و در حال رشد، از قبیل پردازش، مدیریت، تجزیه و تحلیل و برنامه‌های کاربردی را پوشش داده و بررسی می‌کند.

پیشرفت‌های شگرف بوجود آمده در زمینه تحقیقات کلان داده‌ها که امروزه شاهد آن هستیم، به دلیل پیشرفت‌ها و تحولات بسیاری که در الگوریتم‌ها، محاسبات با کارایی بالا، پایگاه داده‌ها، داده‌کاوی، یادگیری ماشین و غیره، بوجود آمده است که دراین کتاب، این تحولات مورد بحث قرار گرفته‎اند. همچنین این کتاب برخی از برنامه‌های کاربردی و فن‌آوری‌های جالب که هم اکنون در حال تکامل هستند و به پیشرفت‌های مهمی در چند سال آینده منجر خواهند شد را نیز مورد بررسی قرار داده است.

کتاب مدیریت و پردازش کلان داده‎ها به عنوان یک منبع تحقیق به‌روز در این حوزه که به طور مداوم در حال توسعه است، خدمت خواهد کرد. این کتاب فرصتی برای محققان فراهم می‌کند تا به بررسی استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته محاسبات و تاثیر آن‎ها بر افزایش توانایی‌هایشان برای انجام مطالعات پیچیده‌تر بپردازند. کتاب مدیریت و پردازش کلان داده‌ها در بخش تحقیق و توسعه در کشورهای مختلف به خوبی مورد پذیریش قرار گرفت و همچنین انتظار می‌رود این کتاب برای محققان و فارغ‌التحصیلان متمرکز بر کلان داده‌ها و همچنین به عنوان یک مرجع برای متخصصان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار سودمند باشد.

 

 

 

شما می توانید فایل PDF این کتاب را پس از ثبت نام یا ورود دریافت نمایید

بخوانید  چین، قدرت نوظهور هوش مصنوعی

[restrict]

دریافت PDF کتاب

دانلود PDF

[/restrict]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.