شیوه تدریس و یادگیری در دوره کارآفرینی نوآوری

هوش هیجانی - صفات فردی - کارآفرینی - مقاله کارآفرینی - مانی شجاعی
تفاوت‌های فردی و هوش هیجانی در کارآفرینی
تیر 29, 1398
کارآفرینی، اقتصاد خصوصی و رشد اقتصادی
کارآفرینی، اقتصاد خصوصی و رشد اقتصادی
تیر 29, 1398

آموزش - یادگیری - کارآفرینی - مانی شجاعی - مقاله کارآفرینی

چکیده مقاله:

کارآفرینی فناوری یکی از دوره های اصلی برای دانش آموزان ارشد در دانشکده علوم و فناوری است. از طریق این دوره، دانش آموزان در مفاهیم و نظریه های کارآفرینی فناوری در محیط کسب و کار فعلی معرفی می شوند. این مقاله تحولاتی را که در سالهای گذشته بر روند آموزش و یادگیری این دوره گذرانده است، توصیف می کند. دو مشکل عمده در تدریس، ذهن دانش آموزان درباره کارآفرینی و نحوه ارتباط این دوره با دیگر دوره های فناوری است. در یادگیری، این دوره چندین تحول برای اطمینان از یادگیری مؤثر و تبدیل به دانش آموزان محور شده است.

در مرحله اولیه، این دوره بر اساس سخنرانی ها و امتحانات انجام می شود. این رویکرد برای دانش آموزان دشوار است چرا که آنها هیچ پس زمینه کسب و کار ندارند. در مرحله بعدی، این دوره شامل پروژه های گروهی بود که دانشجویان برای مطالعه کارآفرینان موفق پیشنهاد کردند. در نتیجه، دانشجویان مجبور بودند مصاحبه عمیقی با کارآفرینان فناوری انجام دهند. برای مرحله بعدی، دانش آموزان برای شروع برنامه های آنلاین کارآفرینی آنلاین هدایت شدند. بر اساس تجربیات ما در تدریس و تحول چند مرحله ای در دوره کارآفرینی فناوری، نتیجه گیری می کنیم که دانش آموزان بهترین روش را از طریق مصاحبه ها و پروژه های مبتنی بر وب یاد می گیرند. ما همچنین نتیجه می گیریم که تمرکز در دوره کارآفرینی فناوری باید در فرایندهای کارآفرین باشد و نه در نتیجه نهایی مانند امتحانات و یا تکلیف نوشته شده.

Keywords: entrepreneurship, teaching, learning

 

توجه! ترجمه‎های این بخش بصورت کامپیوتری وصرفاً جهت آشنایی عزیزان با موضوع مقالات ارائه شده‌اند و تماماً مورد تأیید تیم مترجمان سایت mshojaie.com نیست. برای استفاده از مباحث مطرح شده در مقاله، لیبنک دانلود PDF مقاله به زبان اصلی در زیر قرار داده شده است.

بخوانید  رفتار کارآفرینانه، راه حل عبور از مشکلات اقتصادی

 

 

 

شما می توانید فایل PDF این مقاله را پس از ثبت نام یا ورود دریافت نمایید

[restrict]

دریافت PDF این مقاله

دانلود PDF

[/restrict]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.